T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Amasya Gümüşhacıköy İlçe Halk Kütüphanesi

13. İZMİR TRAVEL TURKEY TURİZM FUARI

   Valimiz Dr. Osman Varol, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken ve Turizm İşletme yetkilileri ile birlikte, ülkemizin ve dünyanın çeşitli turizm destinasyonlarının buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Fuarının açılışına katıldı.

     T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) ve İZFAŞ ortaklığında düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı dünyanın çeşitli destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlıyor.

      Bu yıl, 20 bin metrekarenin üzerinde gerçekleşen fuar, 43 ülke ve 36 ilden gelen 1300’e yakın katılımcısıyla başladı Ülkemizin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, kapılarını 13. kez dünya turizmine açtı.

    Turizm sektörünün her yıl heyecanla beklediği 5-7 Aralık tarihleri arasındaki Travel Turkey İzmir Fuarında ilimizin görkemli bir şekilde temsil edilmesi amacıyla özel olarak hazırlanan standımızda ilimizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle zenginliklerinin tanıtımı yapılacaktır. Özellikle İstanbul, İzmir ve Amasya ‘da yaşayan tüm hemşerilerimizi standımıza katılarak şehrimizin tanıtımına katkıda bulunmalarını bekliyoruz.


i1.jpegi10.jpegi11.jpgi12.jpgi13.jpgi15.jpgi2.jpeg